ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ І РЕМОНТ

Власники автомобілів бренду Volvo заслуговують на найкраще не тільки на дорозі, а і у сервісному центрі на протязі всього терміну експлуатації автомобіля. Довіряючи нам Ваш Volvo, Ви можете бути впевнені, що автомобіль знаходиться в руках справжніх майстрів своєї справи, які зроблять усе, щоб Ваш Volvo зберіг свої унікальні властивості та повністю виправдав Ваші сподівання.

Ми раді запропонувати Вам повний спектр послуг з сервісного обслуговування:

  • сервісний центр, який здатен запропонувати унікальні розробки, оригінальні запасні частини та більш ніж 20-річний досвід професійних технічних спеціалістів
  • продаж оригінальних аксесуарів та запасних частин, завдяки яким Ваше авто залишиться справжнім Volvo і збереже безпеку і якість
  • діючі акції і спеціальні пропозиції на запчастини та аксесуари Volvo
  • сезонні перевірки
  • шиномонтаж та послуги зберігання автошин у шинному готелі
  • професійна команда співробітників, які знаються у Volvo краще ніж будь-хто інший, здатних надати консультацію у будь-яких питаннях та зробити процес придбання та обслуговування Вашого автомобіля Volvo приємним.

Ми прагнемо надати турботливий сервіс нашим клієнтам, щоб перетворити процес обслуговування Вашого Volvo на приємний відпочинок у дружній компанії. Все це допомагає нам забезпечити найкращу якість обслуговування та гарантувати, що Ваш Volvo завжди буде у відмінному стані!

ЗАПЧАСТИНИ

На складі нашого автоцентру завжди є в наявності оригінальні запчастини Volvo в асортименті, а також наші фахівці можуть запропонувати Вам якісні аналоги за більш низькими цінами. Ми завжди готові йти назустріч клієнтам, запропонувавши оптимальний варіант вирішення проблеми із врахуванням побажань і фінансових можливостей.

ПЛАНОВЕ ТО

Своєчасне технічне обслуговування це запорука подальшої безпечної експлуатації Вашого Volvo. Ми забезпечимо якісне техобслуговування Вашого авто за стандартами Volvo та пропонуємо унікальне поєднання навичок висококваліфікованих спеціалістів, інноваційних методів та оригінальних запчастин Volvo.

ДІАГНОСТИКА

Наші кваліфіковані спеціалісти проведуть комплексну діагностику Вашого Volvo, а також перевірять стан акумуляторної батареї. Ми зробимо все заради Вашої безпеки.

РЕМОНТ ДВИГУНА І ПАЛИВНОЇ СИСТЕМИ

Серед послуг нашого автоцентру очищення радіатору, дросельної заслінки, ультразвукова чистка інжектору та клапану EGR. Якщо виникла необхідність у проведенні капітального ремонту двигуна, Ви можете бути впевненими, що наш сервіс має усе необхідне обладнання та великий досвід, що дозволяє реалізувати будь-які технічно складні роботи якісно та в строк.

ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА

Гальмівна система автомобіля є найголовнішим елементом забезпечення безпеки руху. Уважне ставлення до деталей і вузлів гальмівних механізмів дозволить впевнено експлуатувати автомобіль довгі роки. Ми ретельно перевіряємо стан гальмівних колодок і дисків вашого Volvo під час кожного технічного обслуговування. За потреби ми замінимо їх на оригінальні деталі Volvo.

РЕМОНТ ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ

Підвіска автомобіля являє собою одну з головних його деталей, яка у великій мірі піддається серйозним навантаженням під час руху і суттєво впливає на безпеку самого автомобіля. Перед початком будь-якого ремонту наші експерти виконають ретельну діагностику ходової часті. Ми приділимо пильну увагу з’ясуванню стану вузлів і агрегатів підвіски та кермового механізму та запропонуємо найкращі умови по заміні деталей.

РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВАЛУ І СХОДЖЕННЯ

Розвал-сходження необхідно регулярно перевіряти в кожному автомобілі. Від правильності налаштувань кутів залежить безліч інших речей: швидкість зносу шин, керованість автомобіля, рівень витрати палива. З належною якістю і точністю наші майстри перевірять розвал-сходження на Вашому автомобілі і проведуть всі необхідні регулювання.

ШИННИЙ СЕРВІС

В автоцентрі «Скандик Моторс» проводяться всі види обслуговування шин, зокрема їх монтаж та балансування. Монтаж шин – одна за найважливіших операцій, лише правильне виконання якої гарантує довговічність шин, дисків та підвіски автомобіля. Крім того, наші експерти Volvo чудово знають, які шини та диски найкраще пасують до вашої моделі автомобіля Volvo і з задоволенням запропонують найкращий варіант саме для Вас.

СЕЗОННЕ ЗБЕРІГАННЯ ШИН

Не маєте місця для зберігання шин вдома/в гаражі або на територія Вашої компанії? Зберігайте їх у нас в комфортних та правильних умовах за оптимальними цінами. Ми пропонуємо Вам послугу по зберіганню покришок ``Шинний готель``. Всі незручності, з якими Ви раніше стикалися, ми візьмемо на себе.

ОБСЛУГОВУВАННЯ СИСТЕМИ
КЛІМАТ-КОНТРОЛЮ

Наші кваліфіковані спеціалісти перевірять та почистять систему клімат-контролю Вашого Volvo, щоб Ви могли насолоджуватися ідеальною атмосферою в автомобілі. Ми подбаємо про те, щоб незначні несправності не перетворилися у дороговартісний ремонт. Виконуємо антибактеріальну обробку та заправку системи кондиціонування.

КУЗОВНИЙ РЕМОНТ

Аварії трапляються з вини будь-кого – Вашої чи іншого учасника дорожнього руху. Але хто б не був винним, Вам необхідно мати впевненість, що Ваш Volvo буде відремонтовано за найвищими стандартами. Крім того, Вам необхідна впевненість, що після повернення з ремонту легендарна безпека Вашого Volvo залишиться на тому ж рівні. Ми подбаємо про відновлення Вашого авто до належного рівня, запропонувавши найкращі умови і найкоротший час виконання.

КОМФОРТНА ЗОНА ОЧІКУВАННЯ

Під час обслуговування Вашого автомобіля Ви можете відпочити в комфортній зоні очікування, яка обладнана м’якими диванами, ТВ, швидкісним інтернетом з WiFi. Ми запропонуємо Вам безкоштовні чай та ароматну кава з печивом. Крім того, якщо у Вас є необхідність у проведенні ділової зустрічі до Ваших послуг окрема конференц-зала.

ЗАПИС ОНЛАЙН

Скористайтеся записом на сервіс онлайн і отримайте знижку 10%*

Ваші данні

Ваше авто

Для підбору запчастин
Зручна дата обслуговування